Kazısız Altyapı

Kanalizasyon Arıza

Kanalizasyon Arıza

İstanbul kazalizasyon arıza ve kanalizasyon tıkanmalarına yatay sondaj teknoojisini kullanan makinalarımızla hızlı ve etkili çözümler sunmaktayız. Kanalizasyon tıkanması veya çeşitli kanalizasyon arızalarında bize başvurablirsniz. Yeni kanalizasyon yapımı ile ilgili deneyimlerimizden de faydalanabilirsiniz. Yönlendirilebilir yatay sondaj makinalarımızla kanalizasyon yapımını daha kısa sürede ve sorunsuz birşekilde gerçekleştirebiliriz.

Alan Yatay Sondaj olarak, pazarın gerektirdiği hız ve esnekliği çabuk ve güvenli çözümlerle karşılamaktayız. Kullandığımız yüksek teknoloji ile, en zor şartlar altında bile altyapı boruları döşenmesinde tercih edilmekteyiz. Altyapı firmalarının ihtiyaçlarına yönlendirilebilir yatay sondaj işlemi sayesinde yıkma ve yüzey açma (kazı) gerektirmeyen esnek ve hızlı çözümler sağlayabilmekteyiz.

Çevre ile ilgili konular çoğu firmalar tarafından fazla önemsenmese de, çevrenin korunması firmamız için önem arzetmektedir. Alan Yatay Sondaj olarak kullandığımız ürünler çevreye hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Toprağın doğal muhtevasını, örneğin ağaç köklerini korumasına ilaveten, kullanılan akışkanların doğal yaşama hiç bir zararlı etkisi bulunmamaktadır.

Altyapı firmalarının ihtiyaçlarına yönlendirilebilir yatay sondaj işlemi sayesinde yıkma ve yüzey açma gerektirmeyen esnek ve hızlı çözümler sağlayabilmekteyiz.