Kazısız Altyapı

İçme Suyu Şebeke Hattı

İçme Suyu Şebeke Hattı

İstanbul Büyükçekmece’de bulunan yatay sondaj firmamız içme suyu şebeke hattı çekimlerinde kazısız alt yapı teknolojisi olan yönlendirilebilir yatay sondaj sistemini kullanmaktadır. Boru ve hortum döşeme işlemini kazı yapmadan yatay sondaj sistemiyle hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmekteyiz. Şebeke hattınızın kurulumu için bizimle temaz kurabilirsiniz.

Alan Yatay Sondaj olarak, pazarın gerektirdiği hız ve esnekliği çabuk ve güvenli çözümlerle karşılamaktayız. Kullandığımız yüksek teknoloji ile, en zor şartlar altında bile altyapı boruları döşenmesinde tercih edilmekteyiz. Altyapı firmalarının ihtiyaçlarına yönlendirilebilir yatay sondaj işlemi sayesinde yıkma ve yüzey açma (kazı) gerektirmeyen esnek ve hızlı çözümler sağlayabilmekteyiz.

Çevre ile ilgili konular çoğu firmalar tarafından fazla önemsenmese de, çevrenin korunması firmamız için önem arzetmektedir. Alan Yatay Sondaj olarak kullandığımız ürünler çevreye hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Toprağın doğal muhtevasını, örneğin ağaç köklerini korumasına ilaveten, kullanılan akışkanların doğal yaşama hiç bir zararlı etkisi bulunmamaktadır.

Altyapı firmalarının ihtiyaçlarına yönlendirilebilir yatay sondaj işlemi sayesinde yıkma ve yüzey açma gerektirmeyen esnek ve hızlı çözümler sağlayabilmekteyiz.